atsauksmes

individuālas sesijas, grupu nodarbības

#19

Sveika, Anna!

Ik dienu klausos Tavu meditāciju un palieku pie domas, ka jāuzraksta Tev Paldies! :)

Tad nu beidzot arī rakstu savu lielo - PALDIES Tev! 🙏🏻

Sākot jau ar mūsu tikšanos, kura, kā teicu, saņēmu tieši to pēc kā biju gājusi - atrast dziļākās saknes savām “nezālēm” 😊Interesanti pašai bija arī fiziskas sajūtas pēc tikšanās vakarā - bija smeldzoša sajūta plaukstu locītavās. Pārgāja tikai otrās dienas pēcpusdienā. Laikam tad arī atlaidu visu lieko, ko nevajadzēja 😊

Un tagad jau vairākas dienas klausoties meditāciju, šķiet interesanti, ka visu laiku klausoties vienu un to pašu, bet ik pa reizei izdzirdu kaut ko no jauna, tā it kā iepriekš tas nebūtu teikts 😄 un šodien no vienas šādas frāzes saslēdzās vesels domu lidojums un radās idejas un risinājumi.

Tāpēc jā.. mīļš paldies Tev par palīdzēšanu man un paldies, ka dari ko tik vērtīgu!! 🙏🏻

#18

ANNA ir feja. Par Annu man vienmēr gribās teikt vārdu - "filigrāni". Viņas smalkums un uzmanība, darot savu darbu rada viegluma sajūtu.

Viņas darba instrumenti ir ēteriskās eļļas un RTT (rapid transformational theraphy).

Caur smaržu viņa atver durvis uz dziļāku pasaules un Sevis redzējumu, caur terapiju - transformē un dziedina. Un tas, cik smalku viņa jūt, kurā brīdī ir jālieto kurš instruments, ir maģiski.
Pie Annas esmu radījusi savus aromātus, kas pavada mani ikdienas dzīvē. Esmu arī meklējusi un atradusi atbildes uz jautājumiem caur dziļo terapiju. Ir bijušas reizes, kad vienkārši saruna ir tas, kas vajadzīgs. Tāpēc Anna ir feja, kas atbalsta, kad tas ir ļoti vajadzīgs.


/Inga Frīda - Bitere/ fotogrāfe

#16

Pirmo reizi ar Annu iepazinos pasākumā, kurā viņa ar savām zināšanām un eļļu dārgumlādīti bija viena no divām pasākuma “sastāvdaļām”. Mani pārsteidza un savaldzināja reizē Annas plašās zināšanas, patiesā interese un spēja iedziļināties katra cilvēka individuālajā stāstā, kā arī tas vieglums un pārliecība, ar kuru viņa pasniedza savas zināšanas.

Kad pamanīju Annas organizēto 21 dienas izaicinājumu, zināju, ka būšu tā dalībniece jau tādēļ vien, ka gribējās paturpināt šo kopā būšanu ar Annu. Izaicinājums mani pārsteidza nesagatavotu- katra tēma bija kā āmurs, kurš trāpa tieši uz tās nagliņas, kura vēl no manas puses neiedzīta. Izbaudīju, pieredzēju un iesaku ikvienam.


/Lelde Gangnuse-Bērziņa/

#13

Lai gan ar sevi biju jau strādājusi daudzus gadus visdažādākajos veidos gan individuāli, gan ar dažādu meistaru atbalstu, lūdzu Annai mani ievadīt hipnotiskā stāvoklī caur RTT, jo vēlējos mainīt no bērnības iesakņojušos programmu, kas mani stipri tur, un pašai, lai gan šo programmu skaidri apzinos, atbrīvoties neizdodas.

Anna mīl to, ko viņa dara un to nevar nepamanīt - tas ir pirmais, kas mani iedrošināja viņai uzticēties un ļauties procesam viņas vadībā. Annas vārdi ir spēcīgs instruments, kas iedarbojas sirds līmenī. Vārdi, ko viņa izsaka gan iedvesmo, gan ievieš manī pārliecību dziļākā šūnu līmenī. Viņa lieliski prot iedrošināt man pašai sev uzticēties arvien dziļāk un dziļāk.

Zinu, ka Anna pati ir izdzīvojusi smagus periodus un caur tiem izaugusi. Tas viņai dod iespēju dziļi just otru cilvēku un zināšanu, kā runāt, lai palīdzētu.

Anna prot uzklausīt un sadzirdēt. Viņa atrod veidu, kā iziet no iestrēguma stāvokļa. Man ļoti patika, ka pēc sesijas nejutu atkarību, ka vēlos nākt atkal un atkal, ka vēlos, lai viņa mani balsta, bet Anna mani iedrošināja darboties ar sevi pašai patstāvīgi, lai pati spēju sevi atbalstīt. Un tie nebija tādi pliki ieteikumi. Kad viņa to teica - es dziļi sevī jutu, ka tā tiešām ir iespējams, ka es tā varu un man noteikti izdosies. Tas izklausījās ļoti vienkārši. Tas mani iedvesmoja. Patiesībā, es to jau zināju, jau pat biju darījusi, bet Anna līdz ar izteiktajiem vārdiem iedeva tādu ļoti spēcīgu grūdienu iekšpusē. To ir grūti izstāstīt - tā ir tāda iekšēja sajūta, ko viņa izraisa - iedzīvina iekšpusē, kad runā. Tas ir bezgala patīkams bonus, ko pat nebiju gaidījusi. Tas man iedeva jaudu pašai virzīties tālāk. Pašai stāvēt uz savām kājām un sevi mīlot uzņemties atbildību pašai par sevi.

Un, jā - pats galvenais - Anna ar  RTT palīdzību, mani vadīja procesā, kurā palīdzēja ieraudzīt un sajust pamatojumu tam, kāpēc es drīkstu vecu programmu nomainīt pret patreiz man noderīgu, ko vienai, bez atbalsta palīdzības es nevarēju, jo nepietika tam drosmes, jo biju tam neapzināti uzlikusi smagu aizliegumu. Tas ir pagrieziens manas dzīves ceļā - ļoti svarīgs pagrieziens.

No sirds paldies par šo iespēju.

Evita Eglīte /mandalu dejas vadītāja

#11

Patika, ka nebija jaiepazīstas ar citām sesijas dalībniecēm, jāstāsta par sevi. Anna realitātē radīja ļoti patīkamu iespaidu, ko nevarēju sajust no foto. Ļoti noderēja, ka pirms pašas sesijas Anna izstāstīja kas un kā notiks. Sesijā sajutu, ka tieku maigi vadīta, ka esmu pieskatīta un process loģiski un droši pabeigts, pazuda bailes. Dziļajās atmiņās ieviesa jaunu skatījumu. Noņemta iestrēgšana, ciklēšanās, ir atbrīvošanās no nolemtības un bezcerīguma sajūtas. Izgāju no transa, jau brīvāka, pieaugusī. Es ar nobriedušāka cilvēka skatījumu uz pagātni, sevi un perspektīvām. Manuprāt, ļoti efektīva metode.

Dzintra Skuškovņika/studente

#10

RTT sesijai pieteicos, lai risinātu jautājumu saidtībā ar trauksmi, taču sanāca risināt citu aktuālu jautājumu - vainas apziņa. Ticu gan, ka tas beigu beigās ir saistīts.

Uzreiz pēc seansa radās pāris situācijas, kurās momentāli noreaģēju savādāk kā iepriekšējos 20 gadus (pozitīvā nozīmē). Manī bija radusies tāda pārliecība par sevi! Drosme, neļaut mani aizvainot un rīkoties saskaņā ar savu sirdsbalsi!

Šī sesija atrisināja man sasāpējušu tēmu 20 gadu garumā un pēc sesijas spēju atbrīvoties no visiem uzkrātajiem aizspriedumiem. Jutu sevī tādu spēku!

RTT sesija mana gadijumā bija kā ķirsītis uz kūkas 2 gadu psihoterapijas darbam. Pec sesijas tik ļoti savienojos ar savu būtību, jutu sevī tādu piepildījumu un spēku. Noteikti iesaku katram, kas ir gatavs darbam ar sevi.

Airisa Stilve/personāla specialiste

#8

Pēc RTT ir cēlies mans pašvērtējums, ir iekšējs miers, pazudusi trauksme un steiga ka kaut ko varu nokavēt. Vairāk veltu laiku sev, savam ķermenim, savām vajadzībām. Lasu, vingroju, gatavoju sev tīkamu maltīti. Lielākai ieguvums ir miers, smaids un prieks par dzīvi. Iedarbību no RTT sajutu jau pēc 7 dienām, kad klausījos ierakstu.

Pieredze ar Annu bija kā spilgts Gaismas zibsnis, kurš kaut ko reāli izspridzināja :) RTT sesija ir līdzīga arī citām tehnikām, bet noteikti tas ka līdzi nāk personalizēts ieraksts ir liels pluss un atšķitība no citiem. Man ir vieglāk pārslēgties uz sevi, kā tas bija pirms sesijas. Iepriekš ļoti domāju par citiem pilnībā atliekot sevi uz vēlāku laiku. Iesaku arī citiem izbaudīt šo RTT iedarbību, jo tā tieši, viegli un reāli ietekmē prāta klišejas pēc kurām veidojas dzīve.

Inese Timbare/ Masiere

#7

Anna radīja drošu un uzticamu telpu, kurā es varēju būt es pati. Sajusties, satikties pati ar sevi un atvērt sev iepriekš nezināmo. Savienoties ar savu iekšējo būtību, kurai piemīt liels spēks. Sesijas laikā radās tāda vīzija, kas aizvien spēcina mani. Paldies Tev, Anna!

Irina Ogsta/ Personīgo parmaiņu koučs

#5

Anna ir ļoti labs pavadonis cilvēka iekšējos procesos. Kā bākas gaismiņa naktī, kas izgaiso labo, vajadzīgo un vēlamo. Noteikti iesaku, jo Anna ir ļoti pareizajā vietā, māk rast pareizos vārdus un ir lojāla. Pēc šīs sesijas manī nostiprinājās sajūta, ka viss ir iespējams, tikai tas ir atkarīgs no mūsu pieņemtajiem lēmumiem un rīcībām. Un vēl, sajūta, ka pie mums atnāks tāpat tikai tas, kas mums ir domāts un nepieciešams. Man ļoti patika tas, ka sesija dod iespēju nevis dzirdēt no ārpus kārtēo risinājumu vai ieteikumu, bet gan pašai no savām dzīlēm. Ieraksts lieliski pārprogrammē destruktīvu domāšanu. Man gan ir sajūta, ka klausīšos ierakstu vēl ilgāk, cik ilgi būs nepieciešams. Mēnesis ir pagājis, bet jūt, ka katru reizi dzirdu ko jaunu, ko iepriekš neesmu dzirdējusi. Ierakstā vienkārši ir ļoti daudz informācijas. Ja cilvēkam ir vēlme kaut ko transformēt savā dzīvē n ir gatavs darbam ar sevi, tad noteikti iesaku RTT, jo tas ir labs instruments, kā kļūt par labāku sevis versiju.

Laura Ditke/ māksliniece un videi draudzīgas dzīves entuzisaste

#3

Ar Annu bija viegli, ērti un patīkami komunicēt. Kas man bija svarīgi un radīja paļāvību bija Annas profesionālā attieksme, sagatavotība, pārliecība. Anna rada iespaidu, ka zina par ko runā un ko dara. Izcila balss , kas  RTT sesijā, manuprāt, ir bezgala svarīga. Sesija man ļāva saprast un iepazīt jaunu veidu kā var cīnīties ar pagātnes problēmām. Es noteikti ieteiktu izmantot RTT kā vienu no veidiem, lai iepazītos ar Annu un risinātu lietas patīkamā un daudziem arī efektīvā veidā. Viennozīmīgi ieteiktu, jo Anna ir cilvēks, kas rada mega pārliecību par to ko dara, iedveš mieru un paļāvību. Man ļoti svarīgi bija tas, ka viņa ir profesionāla un pārliecināta par to, ko dara.

Inese Gintere/Baltic Touch radītāja

#1

Vispozitīvākais iespaids bija uzreiz pēc sesijas. Jutu, ka esmu to slikto daļu, kas traucē man dzīvot, no sevis it kā izvadījusi ārā. Tajā dienā bija ļoti patīkamas izjūtas. Gribējās klusumu un mieru, pabūt pie dabas. Pēc sesijas neaizbraucu mājās, bet aizbraucu līdz Berģu ezeram, gribējās pabūt vienai ar sevi. Staigāju, sēdēju, ieklausījos putnu čivināšanā un varžu kvākšķēšanā. Klausījos ierakstu katru dienu, pāris dienas tomēr izlaidu. Kas ir mainījies...esmu pacēlusi savu pašvērtējumu, vēl vairāk klausījusies dažādus izglītojošus, motivējošus ierakstus, brīžiem savādāk un mierīgāk reaģējusi. Pamazām tikai mani nosēdās kaut kāda savādāka attieksme. Pat tikai pēc 21dienas ieraksta noklausīšanās. Bet es turpinu vērot sevi. Ar ieraksta klausīšanos sākotnēji negāja viegli, brīžiem apnika, tad nebija laiks utt. Līdz iepatikās, un lai gan tagad vairs it kā nav jāklausās, jūtu vilinājumu tomēr to atkal noklausīties un uzlabot savu dienu ar tiem pozitīvajiem vārdiem! Gandrīz visu sesijas laiku noraudāju, gan tāpēc, ka bija jāizdzīvo brīži, kas mani noveda līdz VD, gan arī tad, kad sākās dziedinošā daļa. Kā teica Anna: dvēsele alka pēc labiem vārdiem. Tagad es vairāk varu pateikt vārdu nē, bez liekiem sirdsapziņas pārmetumiem un vainas izjūtas. Vairāk māku novilkt robežas, neatļaujot sev kāpt uz galvas. Man ļoti patika sesija, bet ir jābūt gatavam strādāt ar sevi un atrast tomēr tās 20minūtes dienā, lai noklausītos ierakstu, kad mājās nav bērni un Tu vari būt pats ar sevi, kas mūsdienu saspringtajā dzīvē nav nemaz tik viegli, tomēr IR IESPĒJAMS!

Anonīmi

#17

Tas, ko piedāvā Anna, ir ļoti iedarbīgi. Un brīnisķīgākais ir tas, ka pielietotās metodes ir maigas, kā tauriņa spārna pieskāriens, vieglas kā pieneņpūkas. Un Tu pati vari sajust un izlemt, cik dziļi sevī ielaist pārmaiņas, cik gatava konkrētajā brīdī esi.

• Anna spēj uzdot vienkāršu jautājumu, uz ko pirmajā mirklī, šķiet, atbildēt ir vienkārši un ātri. Taču pēc pāris dienām pamanu, ka jautājums joprojām vibrē manī, izceļot arvien jaunas un dziļākas atbildes.

• Annas vadītās meditācijas ir kā brīnišķīgs ceļojums, no kura atgriežoties jūtos piepildīta ar viedu spēku.

/Anita Rozīte/


#15

Vēlējos pateikt paldies par 3 brīnišķīgām hipnozes sesijām un 3 lieliskajiem ierakstiem. 

Pēdējo ierakstu klausījos ilgāk kā 21 dienu, jo tas kaut kā laikam visvairāk patika un saistīja. 
Brīdī, kad piedalījos pirmajā no 3 sesijām biju tiešām ļoti zemā punktā savās sajūtas. Šķita, ka dzīve ir pazaudējusi krāsas un viss likās ļoti drūms. No vienas puses zināju, kas ir tās lietas, kas jāatrisina, kuras ilglaicīgi atņem man enerģiju, bet mans pašas enerģijas līmenis bija tik zems, ka nebija tam spēka.

Pirmā meditācija par iekšējo bērnu man iedeva ļoti lielu spēku atdalīties no bremzējošiem iekšējiem uzskatiem. Vēl papildus lasīju grāmatu "Tavs iekšējais bērns grib atrast mājas", kas noteikti iedeva papildus efektu. Tāpat uzsāku mācības neirolingvistiskajā programmēšanā.

Īsāk sakot - šķiet, ka hipnoze un jūsu meditācijas iegrieza tādu labu vilni, kas iedeva spēku darboties tālāk un varu pilnīgi noteikti teikt, ka dzīvot ir palicis vieglāk. Ir notikušas arī lielas pārmaiņas pozitīvā virzienā. 

Saku lielu paldies, jo visas pozitīvās pārmaiņas nav tikai mans ikdienas darbs ar sevi, bet arī jūsu darbs un lieliskais sniegums katrā no hipnozes sesijām. Katras meditācijas vārds ir tik spēcinošs un patiess. Paldies! Bija dienas, kad šķita, ka viss ir tik nepareizi, bet meditācijas ieraksts atkal salika visu pa vietām un atgādināja par būtisko - būt šeit un tagad, baudīt šo mirkli un paņemt no tā vislabāko.

Liels un sirsnīgs paldies!

Monta

#14

Labdien, Anna...
Gribu Tev no visas sirds pateikties par sesiju, kurā piedalījos.
Pēc sesijas es jūtos laimīga ...
Katru dienu notiek tas, par ko Tu runā ierakstā, kuru klausos  no rīta un vakarā .
Ja uznāk skumjas, noguļos un klausos ierakstu.
Manā dzīvē sāk parādīties prieks ...
Sagatavotais ieraksts ir ka akas ūdens . Tāds dzidrs un tīrs..
Es jūtu Tavu sirds enerģiju, kuru man dod.
Es esmu no visas sirds Tev pateicīga.
Man liekas es to vēl neaptveru ,bet esmu kā no jauna piedzimusi .

Ieva

#12

Pilnīgi noteikti ieteiktu RTT sesiju pie Annas. Tas šķiet pilnīgi maģiski lūkoties uz sevi no malas, kā katru dienu notiek pārmaiņas, gan galvā, gan sajūtās, gan uz šķīvja. Un pats labākais, ka izmaiņas nāk tik viegli un dabīgi.

Ir vairākas situācijas, kurās esmu spējusi pateikt nē un nejusties par to vainīgai. Atrodu vairāk laika sev, fiziskām aktivitātēm. Jau pirmajā vakarā pēc sesijas sajutu atšķirību sajūtās.

Anna radīja drošu atmosfēru, kurā jutos brīvi un dabīgi radās vēlme uzticēties. Visu ceļojumu RTT sesijas laikā Anna vadīja droši, uzdotie jautājumi bija trāpīgi, dziedinājums atbrīvojošs un piepildošs. Pēc sesijas spēju brīvāk paust savas domas, pieņemt sevi kā vērtību un atrast vairāk laika lietām, kas ir svarīgas man pašai priekš sevis. Domāju, ka RTT sesija ir dārgums, ko vajadzētu piedzīvot ikvienam, jo mēs pat nevaram iedomāties kādos “nevainīgos” notikumos var slēpties mūs nepārliecība un bailes. Ar prātu to nevar izdomāt, taču Anna turp aizved un viss top skaidrs.

Simona Ģērmane/SIM Creates māksliniece

#9

Pirms tam nezināju neko par šo RTT metodi. 

Līdzīgi, kā citai meitenei grupā arī es esmu gājusi terapijā, gan individuālajā, gan grupās. 

Tas viss, kā puzles gabaliņi liekas kopā un šo metodi uztveru kā nākamo klasi zināšanu apguvē un dziedināšanas turpinājumā.
Man tas bija dziļi un patiesi. Bija sajūtams grupas spēks, atpazīstot līdzīgas situācijas.
Jau pildot anketu, meklējot vārdus, ar kuriem izteikt savu dzīves situāciju, saņemot neironu bildi, ķermeniski jutu prieku par gaidāmo, saviļņojumu, ka ir iespējama dziedināšana, lai gan biju domājusi, ka esmu jau izgājusi un izsmēlusi piedāvājumu kas ir pieejams dvēseles dziedināšanai.
Jutos iestrēgusi, nezinot kur vēl meklēt palīdzību un kāda veida. Kam turpmāk uzticēties.
Ļoti laba un vērtīga metode un Anna, kā drošs pārcēlājs šai transformācijas procesā.
Iespēja sadzirdēt, saredzēt sevi, savas situācijas un es pati ieraudzīju un sajutu, un no cita skatu punkta paskatījos uz savām traumatiskajām pieredzēm.
Ieguvu jaunu resursu kā turpmāk rīkoties savas dzīves konkrētās situācijās.
Noteikti iesaku tiem, kuri pieķer sevi, ka rīkojas sev nelabvēlīgi kādās dzīves situācijās, tam ir cēlonis, kāpēc tādas situācijas un paša rīcība atkārtojas, to var mainīt!
Vispirms ieraugot situāciju, kura to spoguļo, tad bez bailēm izjūtot, apzinoties un novērtējot to, un tālākais ir apzināts process un plāns uz ierastās rīcības maiņu.
Pārsteigums, atlaišana, transformācija ir tas ko izjutu RTT grupas laikā un tagad man ir motivācija klausīties ierakstu, jo zinu, līdz sirds dzīlēm izjutu, cik ļoti man tas nepieciešams un to varu pati mainīt.
Sajutu savas sajūtas, kuras sev biju aizslēgusi, kuras joprojām laužas uz āru noskalojot uzkrātos sārņus.
Annas uzmanība, lojalitāte, paskaidrojumi un koncentrēšanās uz procesu, ļāva man izjust Annas atbalstu dziedināšanas procesa fiziskā ķermeņa reakcijā.
Drošība un pilnīga uzticēšanās, ļaušanās procesam, kas turpināsies klausoties ierakstu.
Ja cilvēks ir gatavs noticēt, ka savu dzīvi pats var mainīt, ka viss ir paša rokās, ka nav jāsamierinās ar to, kas nav harmonijā ar sevi.
Annas vadītā RTT nodarbība ir kā droša laipa pāri transformējot traumas vai citāda veida pieredzi savos ieguvumos un resursos.
Mans lielākais ieguvums, patiesi ieraudzīt un pašai novērtēt savas dzīves notikumus, bez citu cilvēku ietekmes un citu vērtējuma.
Uzticēties sev.

Marika Baumgarte

#6

Manī izmaiņas vienmēr notiek ļoti lēnām, bet neskatoties uz to, varu pamanīt vairākas lietas. Kā lielāko ieguvumu es vērtēju to iekšējo sajūtu - pārliecību par sevi kā viengabalainu, pietiekamu personu (I am enough). Tā ir pastiprinājusies un kļuvusi stabilāka. Par to ir arī daļa ieraksta, ko klausos pēc RTT sesijas, tāpēc arī ikdienā ir vieglāk piefiksēt un novērst gadījumus, kad sajūtos vai gatavojos sajusties kā nepietiekami labs upuris. Man šķiet, ka šo trako sajūtu vairs nesauktu kā neatņemamu sevis sastāvdaļu, bet kā sev pielipušu svešķermeni, ko man ir iespēja atraut no sevis. Mēs vairs neesam viens vesels, un es pa gabaliņam vien atrauju to no sevis, spēju pamanīt, kad tā vēlas man pieķerties. Turpināšu klausīties ierakstu un trenēt sevi, lai uzaudzētu to labo pietiekamības sajūtu līdz labākajam līmenim.  Cik ātri es izjutu RTT iedarbībi, ir grūti pateikt, jo man tas ir process, nevis viens punkts. Bet es teiktu, ka noformulējamas izmaiņas es sajutu 2 nedēļu laikā. Ieteiktu gan (sesiju pie Annas). No vienas puses - pati terapija un sesija, kas ļauj piekļūt dziļumam un saslēgt iemeslus un cēloņus. Piemēram, manā gadījumā, es zināju/atcerējos konkrētos notikumus savā pagātnē, bet sesijas laikā man tie atklājās pavisam citā gaismā un kopsakarībās. Un no otras puses - Annas personība, kas man šķiet ļoti maiga, saudzīga, uzticama, stabila. Vērtība ir arī ieraksts un patīkamā Annas balss tajā. Saskarsme ar Annu bija ļoti patīkama, draudzīga. Patika, ka pirms sesijas iespējama saruna, kas nomierināja, iedrošināja. Tāpat arī komunikācija pēc sesijas. Tas iedod tādu procesa, nevis epizodes sajūtu. Patika un bija svarīgi, ka pati sesija noritēja klusā vietā, nekas netraucēja. Annas klātbūtnē bija viegli būt atklātai, ļauties emocijām. Pēc sesijas jutos vieglāka un "tīrāka", tāpēc bija lieliski, ka varēja turpat apkārtnē pastaigāties, sazemēties, noturēt to sajūtu sevī. Par uzlabojumiem jau aprakstīju. Man personīgi ir tā, ka RTT sesija nāca kā papildinājums diezgan intensīvam sevis izzināšanas kursam, un tas bija ļoti vērtīgi. Atļaujos domāt, ka vērtīgi tas ir arī mani ģimenei, jo es jūtu, ka esmu mierīgāka, vairāk pieņemu sevi un līdz ar to citus. Un vērtīgs ir arī ieraksts - ne tikai tā saturs, bet arī pats fakts, ka jāatvēl vismaz 20 minūtes dienā tikai sev. Tas ir labs treniņš un vērtīga ieraduma sākums.

Dace Treimane-Freimane/ Aizraujos ar mēbeļu atjaunošanu.

#4

RTT Tev dod  prātam atslābināties un ieiet tavos dziļajos zemapziņas garozās un atrast tavu sāpi/problēmas cēloni.Satiekot Annu rodas tāda miera sajūta, ka viss būs labi. Pēc sesijas ir gandarījums un prieks , ka es tomēr to varu izdarīt ( izteikt savu neapmierinātību , vēlmi atbrīvoties no nevēlamā). Annas balss ļoti nomierina, dod drosmi, pārliecību par sevi. Sesijas laikā  jutu ,ka ķermenis pie dažādiem jautājumiem reaģē savādāk. Pie viena ir jāraud , pie cita kājas trīc, pie vēl cita vienkārši sēžu nekādas reakcijas. Laiks paskrēja ļoti ātri. To sajūtu nevar aprakstīt, tas ir jaiet un jaizbauda.

Anononīmi

#2

Es noteikti iesaku RTT sesiju pie Annas, jo Annai ir labas spējas ātri nolasīt problēmu, sameklēt cēloni, noteikt prioritātes, kā arī ārkārtīgi ieinteresēta procesā un pēc tam, jūtami, ka dara ar sirdi un ieinteresētību, lai palīdzētu atrisināt nepieciešamo. Kā jau iepriekš minēju, man ļoti patīk Anna kā cilvēks, ko iepazinu sesijas laikā. Ļoti profesionāli sagatavoja sesijai, izskaidroja visu, pārliecinājās, vai viss skaidrs, saprotams. Pašas sesijas laikā Anna strādāja profesionāli. Tā kā esmu apmeklējusi psihologu, ir ar ko salīdzināt, un Anna brīnišķīgi spēj konstatēt problēmas un to cēloņus. Kā arī Anna ir gaišs cilvēks, līdz ar to komunikācija ir viegla un harmoniska. Par uzlabojumiem man vēl grūti spriest, jo ir daudz ar ko strādāt man, un muļķīgi no manas puses domāt, ka viss tik ātri izmainīsies. Bet noteikti zinu, ka sesija man ir līdzējusi un rezultāti arī drīz parādīsies. Es noteikti ieteiktu šo sesiju, jo esmu apmeklējusi dažādas prakses, un RTT sesija, ir ātrs veids kā līdzēt dažādās situācijās. Vienā sesijā var izanalizēt vairākus momentus. Viennozīmīgi iesaku!

Daina Putniņa/vadītājaPirkumu grozs